Координаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті та торгівлі людьми.
28 червня 2023 року була проведена Координаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті та торгівлі людьми. На нараді були розглянуті наступні питання:
-щодо зміцнення системи координації профілактики та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у тому числі стосовно дітей та за участю дітей, торгівлі людьми, гендерної нерівності;
-про стан проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та запобіганню потрапляння в ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми;
-про організацію проведення заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) відповідними структурними підрозділами Бузької сільської ради.